Image

Nasze produkty posiadają specjalną pieczęć jakości: „Jakość Made in Germany”.

Istnieją dobre powody, dla których tysiące klientów na całym świecie polegają na nas: znamy branżę i oferujemy konkretne rozwiązania na specjalne wyzwania. Opracowujemy zaawansowane technicznie, solidne produkty, produkujemy je sami i sprawdzamy, jak postępują. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów dzięki naszym usługom na całym świecie.

W Amtzell / Niemcy opracowujemy rozwiązania chłodzące, które są idealnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. To, że produkujemy nasze produkty wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników, jest dla nas oczywistością.

O NAS

FrigorTec przejął gamę produktów urządzeń chłodniczych od Axima Refrigeration GmbH (wcześniej Sulzer Escher Wyss). Nowa marka to młoda firma, która korzysta z 50 lat doświadczenia. Doświadczenie, które wykorzystujemy w rozwoju i produkcji dla naszych klientów.
Zapytaj nas o rozwiązanie chłodzące dla Twojej aplikacji. FrigorTec dostarcza agregaty do chłodzenia ziarna, klimatyzatory pokojowe, niestandardowe agregaty do chłodzenia kontenerów i standardowe agregaty - na całym świecie.

Jakość od A do Z

Rozwój

Rozwój

Nasz zespół doświadczonych inżynierów w inżynierii procesowej, technologii fizycznej i technologii chłodniczej opracowuje rozwiązanie chłodnicze dostosowane do Twoich wymagań.

Produkcja

Produkcja

Wszystkie urządzenia są produkowane w naszej głównej fabryce w Amtzell / Niemcy.
Nasi pracownicy produkcyjni to wykwalifikowani pracownicy w dziedzinie chłodnictwa, elektrotechniki i inżynierii mechanicznej.

Kontrola jakości

Kontrola jakości

Po produkcji w naszym zakładzie w Amtzell / Niemcy każde urządzenie jest poddawane wielopoziomowej kontroli jakości zgodnie z naszym systemem zarządzania jakością.